fbpx

Chusteczki dla dzieci 50x

Chusteczki nawilżane są produkowane z włókien celulozowych specjalnie opracowaną metodą, która pod wpływem spłukiwania umożliwia ich rozpad w systemie kanalizacyjnym. Łagodny płyn nawilżający zawiera 99% wody. Dodatkowo wzbogacono go olejem z migdałów i olejem z bawełny, dzięki czemu chusteczki skutecznie oczyszczają skórę, nie powodując podrażnień, a zawarte w nich pantenol i alantoina, wspomagają codzienną pielęgnację dziecka.

99% wody spłukiwalne naturalne / biodegradowalne testowane dermatologicznie Czy wiesz, że: Woda używana do produkcji chusteczek nawilżanych przechodzi proces 4-krotnej filtracji, dzięki czemu jest miękka, ultra-czysta, wolna od zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, w tym metali ciężkich, chloru i zapachu.

MATERIAŁ CHUSTECZKI

100% naturalna spłukiwalna i biodegradowalna celuloza

SKŁAD

AQUA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, GOSSYPIUM (COTTON) SEED OIL, PANTHENOL, ALLANTOIN, COCO-GLUCOSIDE, TOCOPHERYL ACETATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, XANTHAM GUM, BENZYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, PARFUM, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID

PRZECHOWYWANIE, STOSOWANIE, ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Po otwarciu i użyciu szczelnie zamknąć, by zapobiec wysychaniu chusteczek. Przechowywać w suchym miejscu z dala od dzieci.

KUP TUTAJ!