fbpx

Bawełniane chusteczki nawilżane Ultra Sensitive 54x

Bawełniane chusteczki dla niemowląt Tami zapewniają skuteczną pielęgnację wrażliwej skóry dziecka. Chusteczki wykonane w 100% z naturalnych włókien bawełnianych są niezwykle chłonne i delikatne dla skóry. Włóknina, z której je wykonano jest w 100% biodegradowalna, a surowce do jej produkcji pozyskiwane są z odnawialnych źródeł. Łagodny płyn nawilżający zawiera organiczny aloes.

100% czystej bawełny
certyfikowany aloes organiczny
ultrabezpieczna formulacja

Produkt naturalny, może zawierać śladowe ilości organicznych cząstek roślinnych. W trosce o zrównoważony rozwój, włóknina bawełniana produkowana jest wyłącznie z nieprzetworzonych włókien, odzyskiwanych w pierwszych etapach procesu produkcji tekstyliów.

Czy wiesz, że:
Woda używana do produkcji chusteczek nawilżanych przechodzi proces 4-krotnej filtracji, dzięki czemu jest miękka, ultra-czysta, wolna od zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, w tym metali ciężkich, chloru i zapachu.

materiał chusteczki

100% naturalna
100% bawełna

SKŁAD

AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM CITRATE, BENZYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, BETAINE, CITRIC ACID.
*organiczny aloes

PRZECHOWYWANIE, STOSOWANIE, ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Po otwarciu i użyciu szczelnie zamknąć, by zapobiec wysychaniu chusteczek. Przechowywać w suchym miejscu z dala od dzieci. Nie spłukiwać toalecie.

KUP TUTAJ!