fbpx

Bawełniane chusteczki dla dzieci i niemowląt z certyfikatem COSMOS ORGANIC 54x

Chusteczki są produkowane ze 100% bawełny organicznej, która jest surowcem naturalnym, biodegradowalnym i odnawialnym. Dzięki naturalnym właściwościom włókien bawełnianych są nieporównywalnie chłonne i bardzo skutecznie zbierają zabrudzenia. Certyfikowany płyn nawilżający z ekstraktem z organicznego aloesu delikatnie oczyszcza skórę pozostawiając przyjemne uczucie świeżości. Formuła nie zawiera perfum.

10% wszystkich składników pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych. 99% składników jest pochodzenia pochodzenia naturalnego. Cosmos Organic certyfikowany przez ECOCERT Greenlife zgodnie ze standardem Cosmos dostepnym na stronie http://COSMOS.ecocert.com Produkt naturalny, może zawierać śladowe ilości organicznych cząstek roślinnych. W trosce o zrównoważony rozwój, włóknina bawełniana produkowana jest wyłącznie z nieprzetworzonych włókien, odzyskiwanych w pierwszych etapach procesu produkcji tekstyliów.

MATERIAŁ CHUSTECZKI

100% naturalna
100% organiczna bawełna

SKŁAD

AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM CITRATE, BENZYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, BETAINE, CITRIC ACID
*organiczny aloes

PRZECHOWYWANIE, STOSOWANIE, ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Po otwarciu i użyciu szczelnie zamknąć, by zapobiec wysychaniu chusteczek. Przechowywać w suchym miejscu z dala od dzieci. Nie spłukiwać toalecie.

KUP TUTAJ!