fbpx

MR MAGIC UNIWERSALNE ŚCIERECZKI NAWILŻANE O JAŚMINOWYM ZAPACHU 80X

Uniwersalne ściereczki nawilżane Mr Magic wykonane są ze 100% biodegradowalnych włókien pochodzenia naturalnego. Innowacyjna włóknina Tricell  jest niezwykle chłonna, miękka i wytrzymała.

W trosce o środowisko zmieniliśmy materiał ściereczki na 100% biodegradowalny. Odchudzone opakowanie wykonane jest z jednorodnego materiału i w całości nadaje się do recyklingu. Dzięki temu ograniczamy wprowadzanie plastiku do środowiska. Praktyczne ściereczki nawilżane Mr Magic do przecierania różnych gładkich powierzchni zmywalnych (np. z tworzyw sztucznych, płyt MDF, glazury, kamienia) nasączone są uniwersalnym płynem czyszczącym, który skutecznie usuwa bieżące zabrudzenia i odświeża przecierane powierzchnie, pozostawiając przyjemny zapach.

100% biodegradowalna ściereczka

99% składników pochodzenia naturalnego

Uniwersalne / do wszystkich powierzchni

Niezastąpione w codziennych porządkach

Przyjemny zapach

Opakowanie nadające się do recyklingu

Środki ostrożności:

Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Nie wrzucać do toalety. Nie stosować do czyszczenia tkanin, dywanów, mebli z nielakierowanego drewna i powierzchni skórzanych.

Sposób użycia:

Przed użyciem przetestować na mało widocznej powierzchni. W celu zachowania właściwego nawilżenia chusteczek należy zamykać szczelnie opakowanie po każdym użyciu.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zawiera: kompozycję zapachową, środki konserwujące (SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE).